Lekarze Chirurg ortopeda Tarnów

lekarz Krzysztof Aloksa

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Bardzo miły, pomocny i konkretny lekarz. Dokładnie przebadał i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Atmosfera podczas wizyty bardzo przyjazna ale i na wysokim poziomie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Wacław Kisiel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Legionów 9
33-100 Tarnów

Bardzo konkretny , poświęca pacjentowi dużo czasu, trafne diagnozy, miły, grzeczny. Szczerze polecam.

dr Piotr Skrobisz

Chirurg dziecięcy

chirurgii dziecięcej
Karpacka 11
33-100 Tarnów

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Józef Płanik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "VITADENT"
WIELKIE SCHODY 4
33-100 Tarnów

Wspanialy lekarz i wspanialy czlowiek. Wyleczyl moja mame z ciezkiego schorzenia, niezwykle kompetentny, ludzki, godny najwyzszego polecenia. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego poznalam w zyciu. Jestem nieskonczenie wdzieczna
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jacek Rybczyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Super Doktor.Widać,że stara się pomóc choremu.W tym ciężkim covidowym czasie jeszcze dobro zwycięża.

dr n. med. Witold Zieńczuk

ul.Mostowa
33-100 Tarnów

Pan doktor nie dba o dobro pacjenta. Liczy się tylko kasa. Nie potrafi podejmować decyzji. Ciągle zmienia zdanie. Nie polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zbigniew Szulecki

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Lekarz sprawił na mnie wrażenie nieco chaotycznego w przekazaniu zaleceń odnośnie leków jednak skuteczność jak na razie 100%. Od ponad roku brak dolegliwości hemoroidowych (oczywiście z odpowiednią dieta i higieną).
Opinia dodana przez: Nico
Najlepszy stomatolog na świecie!!! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Delikatny, empatyczny, z cudownym poczuciem humoru. Jak zawsze bałam się wizyt u dentysty, tak teraz po poznaniu doktora Andrzeja, taka wizyta to sama przyjemność. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marek Morawski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tarnów

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam ...
Opinia dodana przez: Jagoda

Sławomir Zwolenik

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza i miła osobowość.
Opinia dodana przez: Janusz
Lekarz godny polecenia,super opieka nad pacjentem,bardzo uprzejmy,operacje zrobił mi na najwyższym poziomie,jelsi chodzi o operacje biodra najlepszy lekarz w Tarnowie,naprawdę zawdzięczam mu zdrowie.
Opinia dodana przez: Marek
jako lekarz -przewodniczacy tzw komisji ds weryfikacji eskierowań do szitala na rehabiliotacje. Arogancki, zlosliwy,lekcewazacy inspe pacjenta. wielofunkcyjny i goniący za pieniądzem w kiliku przychodniach N. sącz,Bochnia i inne wizyty tylko 200 zl. Byly naczelny lekarz uzdr. Krynica , lek w szpitalu miejsckim i z-ca dyr. ds lecznictwa no i przewodniczacy decydent wlaczy z wyjatkowym tupetem odmawiajacy leczenia rehabilitacyjnego przy tym lekcewazący sobie stanowiska i dizgnozy doktorantów lekarzy specjalistów wystawiajacych e-skierowania ...
Opinia dodana przez: Georg

dr Mirosław Midura

Traumatolog, Ortopeda

centermed
ul, Słoneczna
33-100 Tarnów

Wyśmienity fachowiec i organizator . Postawił mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Aby tak dalej Panie Doktorze. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Bogusław

lekarz Robert Sowiński

Zespół Przychodni Specjalistycznych
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz, polecam . Dzięki doktorowi uniknełam operacji kolana .. Zastosowane leczenie pozwoliło mi na normalne funkcjonowanie bez bólu. Po prawie 10 latach ciągłego bólu.. Przez te lata nikt nie potrafił mi pomóc. Naprawdę super specjalista!

lekarz Arkadiusz Sak

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Przyszłam do doktora z prośbą o zbadanie mnie pod kątem ewentualnej ciąży, ponieważ pół życia jedną nogę stawiam bliżej, drugą dalej i chciałam, by ktoś sprawdził symetryczność mojej miednicy. Zachęcona opiniami poszłam do dra i to był błąd. Doktor odczytał moją prośbę o badanie jako "następna baba co chce papierek do cesarki". Zaczął więc chamsko komentować, a pani pielęgniarka zaczęła mu wtórować w komentarzach. Na pytanie o rwę kulszową odpowiadał ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Adam Gąsior

ul. Witolda Rogoyskiego 25A/1
33-100 Tarnów

Zdecydowanie zmarnowany czas w moim życiu . Pomijam fakt czekania pomimo ustalonej godziny - na NFZ to myśle normalne , ale podejście lekarza … „wywiadu” nie było bo - szkoda czasu :) Lekarz nawet nie zajrzał na mój problem tylko dał skierowania na badanie na które czeka się miesiącami , a po zadaniu jakichkolwiek pytań usłyszałam ze mam problem ze zrozumieniem i lekarz nie wie jak mąż ze mną wytrzymuje. ...
Opinia dodana przez: Karolina
Grzegorz Sterkowicz oddział chirurgii urazowej i ortopedii objął w 2006 roku. Pod jego kierunkiem nastąpił dynamiczny rozwój ortopedycznej działalności w Specjalistycznym Szpitalu im. Edwarda Szczeklika. W placówce przez niego prowadzonej doszło do zastosowania kilku metod, których wcześniej nie próbowano robić w całej Małopolsce. Między innymi przy użyciu specjalistycznego sprzętu do nawigacji komputerowej przeprowadzono precyzyjne zabiegi stawów biodrowych i kolanowych. Geniusz chirurgi i geniusz zarządzania Oddziałem.
Opinia dodana przez: Artur Kubanik

lekarz Dariusz Fryc

Ortopeda, Traumatolog

Euromed. Specjalistyczne centrum medyczne
Szewska 12
33-100 Tarnów

Miałem złamany obojczyk i wstępne leczenie w szpitalu w Szwajcarii. Umówiłem się na wizytę do lekarza Dariusza Fryca ze zdjęciami rentgenowskimi z dnia złamania oraz z dnia ok. trzy tygodnie po złamaniu. Na wejściu lekarz powiedział, żebym nie marnował jego czasu na tłumaczenie sprawy, tylko pokazywał zdjęcia. Poinformowałem go również, że czuje zgrubienie na obojczyku w miejscu złamania i chciałbym, żeby powiedział mi, czy tak powinno być, ale lekarz stwierdził, ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Janusz Kobis

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Doktor twierdził na każdej wizycie że wszystko jest w porządku, mimo zgłaszanych dolegliwości ignorował je. O skierowanie na rehabilitację trzeba było go poprosić i wypisał z łaską uznając to za nie potrzebne i pytając czy pacjentce będzie chciało się ćwiczyć. Na wizytach zamiast poświęcić czas pacjentce palił dużą ilość papierosów, poruszał tematy nie związane z wizytą, opowiadał żarty. Zmieniając lekarza był w szoku że doktor kobis pisał że wszystko w ...

Dariusz Noskowicz

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Właśnie dzisiaj byłem u doktora i powiem jedno korzystałem z wielu porad innych ortopedów ale ten doktor to pełen profesjonalizm zbadał wytłumaczył przepisał leczenie zdjęcia rentgenowskie zrobić rehabilitację zlecił i nawet zaproponował L4 z czystym sumieniem polecam tego doktora i nie jestem podstawiony.
Opinia dodana przez: Mirek